Начало / Последни новини / Очакван успех за Вихър срещу слабак

Очакван успех за Вихър срещу слабак

Вихър победи в Славяново едноименния тим на град Трявна с 4:0. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите, които не отправиха нито един удар към отсрещната врата. Те дори сами дадоха начало на разгрома си. Стори го Цанко Славов, който си вкара автогол в 32-ата минута. Славяновският тим можеше да реши всичко още до края на първото полувреме ако Любомир Борисов, Светлин Златарев и Евгени Систов бяха точни в завършващия удар. Веднага след почивката топката спря за втори път в мрежата на Трявна. Там я насочи Константин Генков след точно изпълнена дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. В 75-ата минута той пак бе фаулиран в наказателното поле и този път Светослав Кръстев реализира дузпата. Малко преди края Йоан Петков изведе зад защитата Иван Иванов и той фиксира окончателното 4:0. Иван Иванов, Генков, Систов и завърналия се след тежка контузия Борислав Иванов пропуснаха да вкарат по веднъж.