Начало / Последни новини / Очакван успех за Вихър в Берковица

Очакван успех за Вихър в Берковица

Вихър /Славяново/ разгроми с 5:1 в Берковица местния Ком в среща от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините можеха да отнесат и двуцифрено поражение. Почти всички футболисти от селекцията на Красимир Бислимов се изредиха да пропускат голове. Всичко в този мач приключи за половин час. Още в началните секунди Йоан Петков прехвърли вратаря на домакините и топката спра в мрежата му. Десетина минути по-късно Борислав Иванов засече центриране от корнер и удвои. Голмайсторът на групата Евгени Систов пък направи резултата категоричен след като бе изведен сам срещу вратаря. Пет минути преди почивката Петков реализира попадение близнак на първото. През втората част гостите продължиха да доминират, но мерникът им изневери. Все пак в 71-ата минута Александър Скорчев надигра стража на Ком за 5:0. В края на срещата играчите на Вихър позволиха на противника си да запише почетно попадение дело на Емануил Петров.