Начало / Последни новини / Очаквана победа за юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/

Очаквана победа за юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/

Локомотив /Червен бряг/ победи в Белоградчик местния тим Град с 3:0. Двубоят бе от 14-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Категоричният успех затвърди състава на четвъртото място в класирането. Той бе очакван, тъй като домакините са абсолютен аутсайдер в надпреварата. В Белоградчик, локомотивци биха с уверена игра. Те взеха първия гейм с 25:17. Идентичен бе развоя и във втората част, в която домакините записаха същия актив. В третата гостите допуснаха противника да реализира 19 точки. Това бе седмата победа за Локомотив в надпреварата. Другите два мача също завършиха според предварителните очаквания – лидера Монтана затвърди първото си място с 3:0 в Тетевен, а Изгрев /Ябланица/ завърши трети след 3:1 срещу Павликени.