Начало / Последни новини / Очаквана загуба за ОФК „Спартак” в Созопол

Очаквана загуба за ОФК „Спартак” в Созопол

Футболният  „Спартак”- Плевен допусна поредно поражение от „Созопол”, този път в мач от 24-тия кръг на Втора  професионална лига. Днешното 1:3 беше очаквано с оглед на представянето на съперниците до момента в първенството.  Домакините откриха в 17-та минута чрез Делчев, който  засече с глава центриране от фаул. Интригата  обаче се запази – в 72-та минута Георги Чакъров  изравни и всичко започна отначало. Двубоят отиваше към  финала, като по всичко личеше, че съперниците ще си поделят по точка. Точно тогава  домакините нанесоха своя удар. Първо Христов им даде гол аванс,  а секунди преди последния съдийски сигнал  Идризов окончателно отказа  плевенчани с трето попадение. Така отборът на Александър  Георгиев продължава да е в зоната на изпадащите.