Начало / Спорт / ОФК „Спартак” записа втора победа

ОФК „Спартак” записа втора победа

Снимка: plevensport.eu

С класическото 3:0 срещу „Гигант” – Белен ОФК „Спартак – Плевен”  записа втора поредна победа в първенството на Северозападната „В“ група. Трите гола, донесли безапелационната победа за „Спартак” паднаха още в първото полувреме на срещата, съобщава сайтът plevensport.eu.  На стадион „Плевен” обаче имаше не повече от 300 зрители, които гледаха сравнително интересния мач. Футболистите на „Спартак”  през по-голямата част от двубоя доминираха на терена, което сравнително бързо се отрази и на резултата, коментира plevensport.eu.  Първият гол за плевенчани падна от дузпа в 25-ата минута, реализирана от Любомир Тодоров.  Десет минути по-късно отново Тодоров вкара втория си гол в мача. Третият гол падна в 38-ата минута и негов автор беше  братът на Любчо – Тихомир Тодоров, който с глава след центриране отляво направи резултата класически – 3:0, пише plevensport.eu.

„Гигант” имаха единственото си чисто голово положение в срещата чак в 70-ата минута, когато след бърза контраатака по десния фланг нападател на гостите остана сам срещу Васил Тодоров, той незабавно стреля, но вратарят на „Спартак” се намеси и спаси.