Начало / Последни новини / ОФК Спартак с очакван успех в Левски

ОФК Спартак с очакван успех в Левски

Плевенският Спартак се наложи с 2:0 в град Левски над едноименния тим. Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков взе трите точки с пестеливи усилия. Тя контролираше събитията на терена през цялото време. Четвърт част след началото плевенчани откриха резултата след перфектно изпълнено заучено положение. След центриране Иво Върбанов свали с глава топката в краката на Тони Паликрушев и той я насочи в мрежата. В средата на втората част Любомир Тодоров надбяга бранителите, финтира един от тях и с удар по диагонала фиксира окончателното 2:0. Още куп пропуски пред вратата на домакините. Три пъти с гола се размина Ивайло Иванов, по веднъж същото сториха Любомир Тодоров, Венцислав Миленов, Ивайло Раденцов и капитана Цветан Петров. Последният бе фаулиран грубо в 77-ата минута и съдията вдигна червен картон на съперник.