Начало / Последни новини / ОФК Спартак разби „железничари“

ОФК Спартак разби „железничари“

Спартак разгроми Локомотив /Мездра/ на стадион „Плевен“ с 5:1. Двубоят е от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. По-малко от 20 минути бяха достатъчни за селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков да заслужат трите точки. До средата на първото полувреме преднината им бе класическа. В 7-ата минута Тихомир Тодоров откри резултатът с шут от воле. Малко след това Ивайло Иванов удвои след като прехвърля вратаря. В 26-ата минута Тодоров се разписа за втори път след пас на Георги Горанов. Иванов пропусна още веднъж, а Каменов от гостите уцели гредата до почивката. Около четвърт час след нея Михаил Парасков реализира почетния гол за „железничарите“ с далечен удар. В 68-ата минута обаче Траян Димитров покачи на 4:1. Десетина минути по-късно Иво Върбанов оползотвори подаване на Иванов за окончателното 5:1. Авторът на асистенцията пък пропусна още две възможности.