Начало / Последни новини / Вихър с втора поредна загуба

Вихър с втора поредна загуба

След 0:1 в Мездра от тамошния Локомотив, сега Вихър /Славяново/ загуби със същия резултат и гостуването си на Ком /Берковица/. Двубоят е от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В Берковица стана изключително оспорван мач с малко голови ситуации пред двете врати. До почивката минимален превес имаха гостите. Евгени Систов обаче пропиля отлична възможност да открие резултата. Това беше и единствената възможност за отбора му в цялата среща. След почивката опасностите бяха пред вратата на Вихър. Светлин Линев веднъж се справи. В другия случай обаче Ивайло Орлинов го преодоля и реализира победния гол. Още два опасни удара отрази славяновския страж. В 71-ата минута бранителят на Ком – Генади Петров и Систов си удари главите при спор за топката и напуснаха терена.