Начало / Последни новини / ОФК Спартак подчини ДФК Видин

ОФК Спартак подчини ДФК Видин

Очаквана победа записа ОФК Спартак /Плевен/ при гостуването си на едноименния тим на град Видин с 3:1. Двубоят бе от 2-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Отборът на Момчил Челестинов контролираше всичко на терена през цялото време. Домакините осъществиха само три атаки и при едната се възползваха от грешка на съперника за 1:0. При този резултат приключи първото полувреме. След почивката топката се разиграваше изцяло пред видинската врата. Алекс Алексиев материализира предимството на спартаковци с хеттрик с попадения в 50-а, 55-а и 62-ата минута. Димитър Младенов и Кристиян Методиев пропуснаха да направят резултата разгромен.