Начало / Последни новини / ОФК Спартак победи Първа атомна в контрола

ОФК Спартак победи Първа атомна в контрола

Плевенският Спартак победи с 1:0 в Козлодуй местния Първа атомна в приятелска футболна среща. Стана равностоен мач. Преслав Антонов вкара единственото попадение с глава след центриране на Лъчезар Ковачев в 40-ата минута. Гостите заложиха на дефанзивна тактика, разчитайки на контраатаки. Съперникът им създаде две ситуации. Спартаковци пък вкараха още веднъж, чрез Ивайло Иванов, но голът не беше зачетен. Съотборникът му Димитър Димитров напусна с контузия. Домакините започнаха по-бойко втората част и пак създадоха две ситуации. После плевенчани изнесоха играта по-напред и след удар на Александър Събчев, Валентино Макавеев изби от голлинията на козлодуйската врата.