Начало / Последни новини / ОФК „Спартак” победи „Локомотив” – Горна Оряховица в контрола

ОФК „Спартак” победи „Локомотив” – Горна Оряховица в контрола

Първа победа – 1:0, от началото на подготовката си записаха футболистите на Спартак – Плевен. Цветелин Иванов реализира единственото попадение в приятелската среща с Локомотив – Горна Оряховица. В 79 мин. бранителят беше точен с глава след центриране от корнер.

Получи се равностойна  контрола, особено през първото полувреме.  Реферът спести червен картон на играч от Локомотив,  който фаулира откъсващия се сам  срещу вратаря Ивайло Иванов. Още по две ситуации имаше пред двете врати.

След  почивката плевенчани имаха превез. Не успяха обаче да завършат с гол две бързи контраатаки. В същото време не позволиха на противника да застраши нито веднъж вратата им.