Начало / Последни новини / ОФК Спартак падна в Монтана

ОФК Спартак падна в Монтана

1:3 претърпя плевенския Спартак в Монтана от едноименния тим в приятелска футболна среща. Кошмарни начални 15 минути съсипаха гостите. Елементарните им грешки позволиха на домакините да поведат с два гола. Още в 5-ата минута Атанас Илиев се възползва от неразбирателство в плевенската отбрана и откри резултата. В 12-ата пък Валентино Макавеев спря с нарушение съперник и рефера отсъди дузпа, която Тони Тасев реализира – 2:0. Постепенно плевенчани преодоляха плахостта си и опитаха да изравнят играта. Малко преди почивката обаче Иван Михов засече с глава центрираната от корнер топка и тя спря за трети път в плевенската мрежа. В края на мача Цветан Петров реализира почетното попадение за Спартак. Минути по-късно съотборникът му Благовест Ленков бе откаран в болницата след като се сблъска с противник и падна на рамото си.