Начало / Последни новини / ОФК Спартак отнесе петица в Козлодуй

ОФК Спартак отнесе петица в Козлодуй

Плевенският Спартак претърпя тежко поражение – 1:5 в Козлодуй от Първа атомна. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Емил Велев въобще не успя да се противопостави на домакините. Само за три минути топката два пъти спря в плевенската врата. Последователно се разписаха Десислав Атанасов в 28-ата и Александър Веселинов в 31-ата минута. При този резултата съперниците се оттеглиха на почивка. Със започване на второто полувреме бранител на Спартак извърши нарушение в наказателното поле и Николай Ганчев направи преднината на козлодуйци категорична. Десетина минути по-късно Ганчев отново бе точен – 4:0. В средата на втората част Христо Спасов реализира почетното попадение за гостите. Десетина минути преди последния съдийски сигнал Самуил Димитров изпрати топката за пети път в мрежата на спартаковци.