Начало / Последни новини / ОФК Спартак не създаде проблеми на лидера

ОФК Спартак не създаде проблеми на лидера

Плевенският Спартак загуби от Кариана (Ерден) с 2:4. Двубоят бе от 17-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига и се игра в град Криводол – на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кариана. Плевенчани въобще не успяха да се противопоставят на лидера, дори можеше да паднат с повече. Головете им вкараха футболисти, преминали през Спартак. Резултата откри бившият юноша на тима Янислав Иванов. После друг преминал през Плевен – Георги Цеков, пропусна сам срещу вратаря. Доскорошният нападател на Спартак – Цветомир Тодоров, обаче вкара за 2:0. След това Стенислав Георгиев си отбеляза автогол и при 2:1 завърши първото полувреме. Веднага след почивката Цеков направи 3:1. След това той изпусна още един гол. В 70-ата минута обаче се реабилитира с четвъртото попадение във вратата на плевенчани. Спартаковци уцелиха греда след изпълнение на фаул и рикошет. Александър Киров фиксира крайното 4:2.