Начало / Последни новини / Мизия излъга Левски

Мизия излъга Левски

Мизия се наложи с 1:0 в Кнежа над едноименния тим на град Левски. Двубоят бе от 17-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение реализира неостаряващият Десислав Русев. Четвърт час преди края домакините изпълниха фаул, Славей Байрактаров не успя да избие топката и Русев я насочи в мрежата. Мачът започна добре за гостите. Яловият завършващ удар обаче ги провали. По този показател се отличи Евгени Систов, който пропиля доста положения. Първият пропуск обаче направи Любомир Тодоров. После три пъти Систов не успя. След почивката Цветан Петров шутира, но стана рикошет. Пак Систов изтърва да вкара. Ивайло Иванов също стреля опасно. Даниел Димчовски и Георги Пецински имаха шансове за домакините. Мизия доиграха последните 20 минути с 10 футболисти, заради контузия на Пецински след единоборство с Иво Върбанов.