Начало / Последни новини / ОФК Спартак най-после с победа

ОФК Спартак най-после с победа

Плевенският Спартак прекъсна дълга серия без победа в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Днес в среща от 14-ия кръг на първенството се наложи с 1:0 в Севлиево над едноименния отбор. Това бе първи успех за Емил Велев като треньор на плевенчани. Единственото попадение реализира Захари Янков в края на първото полувреме, когато открадна топката от съперник и я насочи в мрежата. Стана равностоен мач. След гола на Спартак домакините взеха инициативата, но това не им донесе успех. През второто полувреме севлиевци натиснаха, а съперника им заигра затворено, разчитайки на контраатака. На два пъти домакините бяха близо до изравняване. Радой Божилов пък изпусна единственото положение за Спартак.