Начало / Последни новини / ОФК Спартак и Кариана сътвориха голово шоу – 3:3

ОФК Спартак и Кариана сътвориха голово шоу – 3:3

В приятелска футболна среща плевенският Спартак завърши 3:3 като гост на Кариана /Ерден/. Съперниците се вкопчиха веднага след началния съдийски сигнал. Зрелищно първо полувреме с изключително оспорвана битка и пет гола. Още във 2-ата минута топката спря в мрежата на домакините. Там я шутира капитана Цветан Петров след точно изпълнена дузпа. Десетина минути по-късно равенството бе възстановено. В средата на полувремето плевенчани вече изоставаха в резултата. Цветан Петров обаче реализира второто си попадение в мача след асистенция на Благовест Ленков. Последният даде отново аванс на плевенчани с гола си в 39-ата минута. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. За втората част Красимир Бислимов и Петър Ванков пуснаха в игра нови десет футболисти. Домакините също направиха смени. Крайното 3:3 стана факт в 56-ата минута. Ерденци повече владееха топката през второто полувреме. Плевенският вратар Теодор Тодоров се намеси два пъти. В последните няколко минути спартаковци изпуснаха победата. Два пъти сам срещу вратаря на Кариана излезе Александър Александров, а след него веднъж същото стори и Сонер Хюсеин. Младите нападатели обаче не успяха даа надиграят стража на противника.