Начало / Последни новини / ОФК Спартак изпадна при аматьорите

ОФК Спартак изпадна при аматьорите

Спартак /Плевен/ загуби с 2:4 в Разград от втория тим на Лудогорец в среща от 30-ия последен кръг на Втора професионална футболна лига. Така мъките на тима през пролетния полусезон най-после свършиха. Двубоят започна обнадеждаващо за плевенския тим. Още в 3-ата минута Захари Янков откри резултата за гостите. В средата на първата част обаче домакините заличиха пасива с попадение на Петров. Десетина минути по-късно обрата бе факт след гол на Мехмед. Спартаковци не се отказаха и в 75-ата минута Тихомир Тодоров изравни от дузпа. Това обаче бе всичко добро за отбора му. Десетина минути преди края Петров отново даде аванс на домакините. След това топката още веднъж навести плевенската мрежа и това бе края на Спартак в професионалния футбол.