Начало / Последни новини / ОФК Спартак загуби у дома от Ботев /Враца/

ОФК Спартак загуби у дома от Ботев /Враца/

Плевенският ОФК Спартак отстъпи вкъщи с 0:2 на Ботев /Враца/. Двубоят бе от 5-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Получи се равностоен мач. Разликата в резултата дойде от грешките на плевенския вратар и пропуските на нападателите. Павел Челестинов пропусна възможност да вкара за домакините. В 28-ата минута гостите пък се възползваха от недобра проява на противниковия вратар и поведоха. След почивката спартаковци натиснаха да заличат пасива. Християн Нечев уцели гредата. Челестинов отново се размина с гола. Накрая врачани се възползваха от разреденета защита на съперника и нова грешка на плевенския вратар и фиксираха окончателното 2:0.