Начало / Последни новини / ОФК Спартак допусна загуба след 19 поредни победи

ОФК Спартак допусна загуба след 19 поредни победи

Плевенският Спартак отстъпи с 1:2 в Луковит на местния Ботев. Двубоят е от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Загубата дойде след 19 поредни победи. За последно Спартак загуби точки на 23 септември 2018 година, когато в мач от 7-ия кръг завърши 1:1 на стадион „Плевен“ с Ком (Берковица). Сега в Луковит и късмета изневери на плевенчани. За тях бе първата голова възможност в мача, но топката уцели гредата след изпълнен фаул от Ивайло Раденцов. Първото полувреме бе равностойно, като битката бе между двете наказателни полета. Секунди преди почивката плевенския страж Теодор Тодоров сгреши и Митко Милчев вкара за домакините. Със започване на втората част спартаковци се втурнаха в атака. Съmерникът им заигра дефанзивно, но при всяка възможност контраатакуваше. В 70-ата минута Цветан Петров изпълни прецизно фаул за 1:1. Малко след това Милен Тонев се измъкна очи в очи с плевенския страж, но се засуети и той му изби топката. В 83-ата минута пак след грешка на Тодоров, Антонио Иванджиков донесе победата за Ботев.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...