Начало / Последни новини / Отлично представяне на Росица Денчева на турнир в Анталия

Отлично представяне на Росица Денчева на турнир в Анталия

Четири победи записаха родните тенис таланти на старта на турнира за юноши и девойки до 14 г. в Анталия (Турция), съобщиха от БФТ. Надпреварата е от втора категория на Тенис Европа.

При девойките Росица Денчева (ТК „Плевен 90“, гр.Плевен) и Анастасия-Александра Николова (ТК „Супер Спорт“, гр.Варна) се класираха за втория кръг на сингъл.

Росица Денчева победи с 6:3, 7:6(5) Езги Тезел от Турция. Анастасия-Александра Николова се наложи с 6:4, 6:0 над друга представителка на домакините Еда Нуманоглу. Емилия Любенова отстъпи с 1:6, 3:6 на Дуру Дургун от Турция. Днес срещите продължават.

В турнира в Анталия участва „Б“ националният отбор до 14 г. от „Новите шампиони“ в състав Георги Георгиев (ТК „Свиленград“, гр.Свиленград), Виктор Марков (ТК „Диана“, гр.София), Росица Денчева (ТК „Плевен 90“, гр.Плевен) и Ангела Ганева (ТК „Кристи“, гр.Дряново) с треньор Даниел Ангелов.