Начало / Последни новини / Отборът на МГ „Гео Милев“ взе първо място в Общински ученически игри по шахмат за 11-12 клас

Учениците от МГ „Гео Милев“ заеха първо място в Общински ученически игри по шахмат за 11-12 клас. Отборът спечели две точки, с което остави на втора позиция състезателите на ПГМЕТ – Плевен с 0 точки. В състава на отбора-победител участваха Дарио Дерешки, Михаил Николов, Иван Андреев и Симонета Иванова.

Състезанието се проведе на бул. „Скобелев“ 20 в залата на СКШ“ Плевен XXI“. Главен ръководител на турнира бе Венко Николов от Община Плевен, а главен съдия – мс Христинка Илиева.

За утре своята заявка за участие в Общинските ученически игри са дали пет отбора. Те са във възрастова група 8-10 клас.