Начало / Спорт / Нулево равенство на „Спартак” срещу „Павликени”

Нулево равенство на „Спартак” срещу „Павликени”

футбол

Спартак (Плевен) направи грешна стъпка и се отдалечи от върха в Северозападната „В“ група. Днес в среща от 24-ия кръг плевенските футболисти направиха 0:0 при гостуването си на един от най-слабите отбори в първенството ФК „Павликени”, съобщава plevensport.eu. Срещата беше равностойна, като през първото полувреме двата отбора почти не стигнаха до положения пред двете врати. През втората част „синьо-белите“ играха малко по-добре, като имаха три възможности за отбелязване на гол, но ги проиграха. Домакините пък можеха и да победят, ако в последната минута бяха реализирали най-чистото си положение в двубоя. Така след срещите от кръга момчетата на Бойко Цветков вече изостават на шест точки зад лидера Локомотив (Мездра), който победи в Козлодуй местният Ботев с 3:0. Другите три отбора, които имат претенции за промоция през този сезон също спечелиха мачовете си. Етър надигра навън Трявна с 4:1, Локомотив (Горна Оряховица) срази Левски 2007 с 6:0, а Ботев (Луковит) се справи при визитата си на Янтра в Габрово с 3:1.

В следващия 25-ти кръг Спартак ще посрещне на стадион „Плевен“ дванайстия в подреждането Янтра (Габрово). Срещата ще се играе по програма на 4 май (неделя) от 18.00 часа.