Начало / Последни новини / Ново поражение за Ювентус

Ново поражение за Ювентус

Ювентус падна в Малчика с 2:4 от Първа атомна (Козлодуй). Двубоят е от петия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Заслужен успех на гостите, които премахнаха интригата за половин полувреме преди почивката. В 17-ата минута козлодуйския капитан Николай Ганчев откри резултата. Малко след това Боби Симеонов удвои. Секунди преди почивката Александър Веселинов направи предимството на Първа атомна класическо. Отново той беше точен десетина минути след почивката за 0:4. Домакините се съвзеха едва в последните 5 минути на срещата. Влезлият като резерва Павел Пенков намали на 1:4. Секунди преди края реферът Георги Гинчев отсъди дузпа, която Николай Генов реализира за окончателното 2:4. Така Юве се закотви на последното място в класирането.

Стартов състав на Ювентус – 1. Васил Тодоров, 24. Владимир Владимиров, 23. Мирослав Ангелов, 15. Любомир Йозов, 14. Валентин Антонов /капитан/, 29. Мариян Маринов, 28. Мирослав Михайлов, 22. Преслав Кочев, 9. Сергей Стефанов, 17. Росен Петков, 87. Николай Генов.