Начало / Последни новини / Мъките на Спартак продължиха и в Поморие

Мъките на Спартак продължиха и в Поморие

В мач от 23 кръг на футболното първенство на Б група плевенският Спартак отстъпи с 0:1 в Поморие на едноименният тим.

Единственото попадение падна в началото на второто полувреме – футболист на домакините пресече пас на капитанът Иво Иванов, давайки начало на контраатака, последва удар, Димитър Пантев изби, но друг играч на Поморие насочи топката в мрежата. Двайсетина минути по-късно гостите останаха в намален състав – рефърът отсъди несъществуващо нарушение на Теодор Михайлов и му вдигна втори жълт и червен картон.

Иначе срещата бе равностойна. Спартаковци също имаха своите шансове. На два пъти Цветомир Тодоров стреля опасно, но покрай вратата. Накрая Ивайло Дангуров излезе на изгодна позиция, но вместо да стреля във вратата опита пас, който се оказа неуспешен.

„Всеки път едно и също си говорим на разборите и пак повтаряме грешките си. В пореден мач сторихме същото. Ако не го правим не виждам как съперниците ще ни вкарат гол. Имахме своите шансове в атака, но ни липсваше шанс“, коментира старши треньорът на Спартак – Роберт Петров.

След тази загуба отборът се приближи още повече към В група.