Начало / Последни новини / Младшата на Спартак загуби в Ловеч
Spartak-futbol-uno6i-ml

Младшата на Спартак загуби в Ловеч

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак загубиха в Ловеч от местния Литекс с 4:2. Двубоя бе от 13-ия кръг на зоналното футболно първенство. Домакините спечелиха мача през първото полувреме. В него плевенчани се представиха изключително слабо, допускайки три гола след елементарни грешки. След почивката ловешки нападател направи 4:0. Едва след това спартаковци заиграха добре. В 53-ата минута Александър Събчев реализира първото попадение в мача за Спартак. Четвърт час по-късно Ангел Арнаудов намали на 2:4. В оставащото време до края футболистите от Плевен имаха превес, създадоха още две голови ситуации, но не успяха да вкарат.