Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак с успех над Етър

Младшата на ОФК Спартак с успех над Етър

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак победиха Етър /Велико Търново/ с 1:0. Двубоят бе от 12-ия кръг на зоналното футболно първенство. Негов герой стана Александър Събчев с красив гол от воле, донесъл трите точки. Получи се изключително оспорвана битка. Домакините пропуснаха да вземат сериозен превес още до почивката. Събчев и Ангел Арнаудов не успяха да реализират отлични положения пред вратата на „болярите“. През второто полувреме гостите натиснаха, съперника им заигра по-затворено, но използваше всяка възможност да контраатакува. Така се стигна до 69-ата минута, когато след центриране Събчев посрещна топката от въздуха и от границата на наказателното поле я заби в мрежата. Етърци така и не създадоха реална голова ситуация пред плевенската врата.