Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак с изразителен успех над Академик

Младшата на ОФК Спартак с изразителен успех над Академик

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак биха връстниците си от Академик в Свищов с 4:1. Двубоят бе от 19-ия кръг на зоналното футболно първенство. Отборът на Ботьо Ботев надигра убедително домакините, можеше да вкара и още голове. Въпреки това първата част завърши с предимство на Академик. Техен футболист наказа грешка на плевенчани в 32-ата минута за 1:0. След почивката обаче спартаковци започнаха да вкарват положенията си. Тон за това даде Хараламби Хараламбиев с изравнителното попадение в 55-ата минута. После Ангел Арнаудов изведе напред плевенския тим с гол в 63-ата минута. Той се разписа за втори път в 67-ата минута. Мартин Матеев фиксира крайното 4:1 в 76-ата минута.