Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак разгроми Чардафон /Габрово/

Младшата на ОФК Спартак разгроми Чардафон /Габрово/

Юношите младша възраст на ОФК Спартак взеха изразителна победа в Плевен над габровския Чардафон с 4:0. Двубоят бе от 10-ия кръг на зоналното футболно първенство. Селекцията на Ботьо Ботев изкова успеха за по-малко от половин час през първото полувреме. Тихомир Динев даде начало на разгрома с две бързи попадения. Той откри резултата в 6-та минута. След още толкова време го удвои. Десетина минути по-късно Хараламби Хараламбиев направи преднината на Спартак категорична. Александър Събчев оформи окончателното 4:0 с гол в 34-ата минута. След почивката плевенския треньор смени половината отбор, но футболистите му продължиха да доминират тотално. Въпреки многото опасности пред габровската врата резултата остана непроменен.