Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак изпусна точка в Севлиево

Младшата на ОФК Спартак изпусна точка в Севлиево

Юношите младша възраст на плевенския Спартак отстъпиха с 2:3 в Севлиево на местния едноименен тим. Двубоят бе от 21-ия кръг на зоналното футболно първенство. Стана оспорвана битка с положения пред двете врати. Леки грешки обаче лишиха гостите поне от равенство. През първата част мрежите останаха „сухи“. След почивката обаче стана точно обратното. Домакините набързо дръпнаха с два гола. Съперникът им не се отчая и в 51-ата минута Алексиев изненада севлиевския страж с далечен удар за 2:1. Скоро обаче съотборниците му допуснаха грешка и отново пасива им нарасна – 3:1. Плевенчани пренесоха играта в половината на противника. Резултатът дойде в 72-ата минута, когато Алексиев се измъкна очи в очи с вратаря на Севлиево и го преодоля – 3:2. Малко след това Владислав Владимиров уцели и гредата.