Начало / Последни новини / Децата на ОФК Спартак с тежко поражение в Севлиево
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Децата на ОФК Спартак с тежко поражение в Севлиево

Детският футболен тим на Спартак /Плевен/ загуби с 2:8 в Севлиево от едноименния състав. Двубоят бе от 21 кръг на подзона Велико Търново. Чест прави на плевенчани, че дори по-малки на години от противниците си дръзнаха да се надиграват с тях, а не да се барикадират около вратата си. Стана двуостър мач с голови опасности пред двете врати. Резултата не отговаря картината от терена. Противно на крайния резултат, началото бе добро за гостите. Още в 55 секунда Християн Петков откри головата сметка на Спартак. Доста по-мощни физически севлиевци обаче просто смазваха съперника си. До края на първото полувреме вкараха пет пъти. В 54-ата минута Юлиян Николов намали на 5:2 след заучено положение от фаул. В оставащото време плевенските футболисти просто нямаха сили да се противопоставят на противника и допуснаха още три гола.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...