Начало / Последни новини / Младшата на Локомотив /ГО/ излъга Спартак

Младшата на Локомотив /ГО/ излъга Спартак

Плевенският Спартак загуби с 0:1 от гостуващия му Локомотив /Горна Оряховица/. Завършилият преди малко футболен двубой бе от четвъртия кръг на първенството за юноши младша възраст – зона Велико Търново. Селекцията на „железничарите“ бе по-голяма на години от съперниците си. Именно това им помогна за крайния успех. Първото полувреме бе равностойно. Възпитаниците на треньора Ботьо Ботев имаха своите шансове за гол. Слав Петков и Даниел Ангелов обаче не ги оползотвориха. Сашо Алексиев пък уцели гредата. След почивката силите на плевенските футболисти свършиха и от това се възползва съперника. Въпреки че бяха отпаднали физически домакините достигнаха до гол на Ангелов, но съдията го отмени заради засада. Това се случи в 72-ата минута. Малко след това гостите вкараха от фаул победното попадение в мача.