Начало / Последни новини / Младшата на Ботьо Ботев громи Севлиево в 40-минутен мач

Младшата на Ботьо Ботев громи Севлиево в 40-минутен мач

Юношите младша възраст на ОФК Спартак разбиха в Плевен едноименния футболен тим на град Севлиево със 7:0. Двубоят е от 32-и кръг на зоналното първенство. Срещата продължи само едно полувреме. В него селекцията на Ботьо Ботев тотално надигра съперника и уби интригата с попадения на Ангел Арнаудов, Мартин Матеев и две на Тихомир Динев. При 4:0 двата отбора се прибраха за почивка в съблекалните. За второто полувреме излязоха само домакините, а севлиевци отказаха. Мачът бе прекратен. Предстои Спортно-техническата комисия към Зоналния съвет на БФС – Велико Търново да присъди служебно още три гола за Спартак, с които победата му в мача ще е 7:0.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...