Начало / Последни новини / Децата на ФК Спартак 1919 и Етър не излъчиха победител

Децата на ФК Спартак 1919 и Етър не излъчиха победител

Детските футболни отбори на ФК Спартак 1919 и Етър /Велико Търново/ завършиха 2:2 в Плевен. Двубоят е от 32-ия кръг на зоналното първенство. Стана оспорвана и нервна битка, в която рефера показа много наказателни картони. Домакините дори доиграха мача с намален състав заради втори жълт и червен картон на Тончо Георгиев. Плевенчани откриха резултата в 25-ата минута, когато Айгюн Рюстемов посрещна с глава центриране на Север Алиев и топката спря в мрежата на гостите. Голмайсторът имаше още една възможност за попадение, но я пропиля. Пропуск направиха и „болярите“. След почивката те изравниха резултата в 38-ата минута, възползвайки се от грешка на противников бранител. Минути по-късно обрата бе факт след суматоха в наказателното поле на Спартак. В 55-ата минута Пламен Иванов изравни от фаул. По още една голова ситуация имаше пред двете врати, но резултата остана непроменен.