Начало / Последни новини / Минимална загуба за ФК Спартак 1919 в Полски Тръмбеш

Минимална загуба за ФК Спартак 1919 в Полски Тръмбеш

Плевенският ФК Спартак 1919 отстъпи в Полски Тръмбеш на местния Янтра с 1:2 в изтеглен двубой от 11-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Момчетата на Емил Цветанов само могат да съжаляват, че изпуснаха победата. Те контролираха събитията на терена през цялото време. Тотално надиграха противника до почивката и оползотвориха предимството си с попадение на Тончо Георгиев. През втората част също имаха превес, но късмета бе на страната на домакините. С далечен удар успяха да изравнят резултата. Накрая при една суматоха топката рикошира в гърба на плевенски футболист и спря в мрежата.