Начало / Последни новини / Мизия финишира с победа в Трета лига

Мизия финишира с победа в Трета лига

Изпадналият от Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Мизия победи в Кнежа с 3:1 Янтра /Полски Тръмбеш/. Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Най-добър на терена бе неостаряващия Десислав Русев, който се разписа два пъти за успеха. Четвърт час след началния съдийски сигнал той матира стража на гостите след двойно подаване със съотборник. Няколко минути по-късно Иван Вълчинков засече центриране и домакините дръпнаха с два гола. В средата на втората част Тихомир Антонов реализира за гостите с шут от границата на наказателното поле. Малко преди края Русев завърши с гол самостоятелен пробив. Още положения имаше и пред двете врати.