Начало / Последни новини / Мизия с категорична загуба в Козлодуй, вратарят с комоцио

Мизия с категорична загуба в Козлодуй, вратарят с комоцио

Тежки поражения претърпя Мизия /Кнежа/ в Козлодуй. С 3:0 го победи местния Първа атомна, а вратарят Илия Гецковски е в болница с комоцио. Всичко това се случи в мача от 22-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. До последните 18 минути срещата бе равностойна. В 72-ата минута при поредната атака на домакините Гецковски излезе и хвана топката преди връхлитащия нападател, който обаче го ритна в главата. Стражът бе откаран в болницата, а мястото му зае голобрад дебютант. В 79-ата минута гостите бяха близо до попадение, но Иван Вълчинков не успя да преодолее вратаря на домакините. При ответната атака Николай Ганчев изведе напред козлодуйци. Малко след това Десислав Русев уцели гредата от фаул. Това като, че ли обезвери футболистите от Кнежа. В даденото от съдията продължение Александър Веселинов и Пламен Валериев направиха победата на Първа атомна категорична.