Начало / Последни новини / Мизия разгроми Трявна

Мизия разгроми Трявна

Мизия постигна изразителна победа с 4:1 в Кнежа срещу едноименния тим на град Трявна. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините можеха да бият с двойно повече. Половин час след началния съдийски сигнал Любомир Блажев даде аванс на Мизия. Въпреки превъзходството на тима от Кнежа резултата се запази в следващите 30 минути. Тогава Илко Трифонов върна интригата с попадение за гостите. Малко след това обаче Десислав Русев реализира с глава след центриране на съотборник. Минути по-късно Тихомир Дамянов покачи на 3:1 с шут от 30 метра. Блажев оформи окончателното 4:1 с точен изстрел с глава.