Начало / Последни новини / Мизия и Академик не се победиха в Кнежа

Мизия и Академик не се победиха в Кнежа

Мизия /Кнежа/ и гостуващия му Академик /Свищов/ завършиха 1:1 в първия си мач за сезона на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Съперниците сътвориха двуостър динамичен двубой с голови ситуации пред двете врати. Оползотвориха по една през първото полувреме. В средата му Десислав Русев реализира с удар от границата на наказателното поле. Малко преди почивката Лилян Маринов влезе на скорост в наказателното поле на домакините и с премерен шут изравни. В началните 20 минути обаче младия състав на „студентите“ бе плах и почти не създаде нещо смислено в атака. След това напрежението се разсея и момчетата заиграха разкрепостено. През второто полувреме бе по-интересно. И пред двете врати имаше опасности. Две от тях пропиляха домакините. Гостите също пропуснаха, а Йордан Йорданов уцели гредата.