Начало / Последни новини / Мизия загуби дербито на опашкарите

Мизия загуби дербито на опашкарите

Мизия (Кнежа) падна в Луковит от мествия Ботев с 0:3. Двубоят бе от 12-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Гостите не показаха нищо с което да търсят поне точка. Първото полувреме даде точен отговор защо съперниците са в дъното на класирането. Домакините имаха няколко ситуации, но гол не падна. Това се случи веднага след почивката, когато Атанас Георгиев реализира красиво от фаул. Четвърт час по-късно Денил Селимински бе на път да удвои, но вратаря го фаулира, а Милен Тонев вкара отсъдената дузпа – 2:0. Малко преди края Селимински изработи попадението на Николай Иванов, с което победата стана категорична.