Начало / Образование / Малките атлети на ОУ „Васил Левски” се окичиха с медали от турнира „Децата на Плевен”

Успешно се представиха малките атлети от ОУ „Васил Левски” в седмия лекоатлетически турнир „Децата на Плевен`2019“
Третокласникът Детелин Симеонов от 3 „б“ клас се класира на първо място и грабна златен медал. Неговият съученик Димитър Минков се класира на второ място и се окичи със сребърен медал. Сребърен медал спечели Далия Стоянова в състезателната дисциплина бягане на 60 м.
Втори сребърен медал взе третокласникът Димитър Минков в дисциплината скок дължина от място, а Детелин Симеонов завоюва и бронзовия в същата дисциплина.

От ръководството на училището поздравяват гордите и смели лъвчета за отличното представяне, както и неуморните им учители – Катя Дочева и  Незабравка Кръстева, които винаги намират време да бъдат с учениците си и да ги подкрепят