Начало / Последни новини / Локомотив (София) обърна ОФК Спартак
dav

Локомотив (София) обърна ОФК Спартак

Плевенският Спартак стартира с 0:1 от Локомотив в София пролетния дял на Втора професионална футболна лига. Срещата бе от 18-ия кръг. Единственото попадения падна през първото полувреме. Стана равностоен мач с по няколко голови ситуации пред двете врати. Още в четвъртата минута рефера можеше да отсъди дузпа за нарушение срещу плевенски нападател, но не го стори. Крис Гади пропиля две добри възможности за гостите. „Железничарите“ имаха три ситуации, но плевенския страж Марин Орлинов се справи.