Начало / Последни новини / Локомотив /ГО/ надигра децата на Спартак

Локомотив /ГО/ надигра децата на Спартак

Плевенският Спартак загуби с 0:2 вкъщи от Локомотив /Горна Оряховица/. Двубоят бе от 14-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Успехът на „железничарите“ бе напълно заслужен, тъй като домакините въобще не можаха да се противопоставят. Действията се развиваха предимно в централната част на терена, като головите ситуации пред двете врати липсваха. Гостите обаче владееха повече топката и заложиха на пасовете от дълбочина към нападателите си. В 20-ата минута техен футболист изпълни фаул, плевенския вратар не бе концентриран и позволи топката да спре в мрежата му. Интригата изчезна в 65-ата минута, когато пореден пас достигна до нападател. Той увлече защитата и с плътен удар в долния ъгъл оформи крайното 2:0.