Начало / Последни новини / Левски с тежка загуба и контузен в Царева ливада

Левски с тежка загуба и контузен в Царева ливада

Кошмарно начало на зимната подготовка за едноименния футболен отбор на град Левски. Петият в Северозападната Трета лига загуби с 0:5 от Локомотив /Горна Оряховица/ в контрола, а Цветослав Игнатов е със съмнение на извадено рамо. Това се случи в с.Царева ливада, където се проведе приятелската среща. Четвърт част след началото й бившия играч на Вихър /Славяново/ – Орлин Орлинов блъсна Игнатов, който падна на ръката си и контузен напусна терена. До края на полувремето мача бе равностоен. Владимир Мичев изпусна дузпа за „железничарите“. Любомир Тодоров и Цветан Петров пък отправиха по един опасен удар към вратата на горнооряховския тим. Малко преди почивката нападател на Локо се възползва от неразбирателство в защитата на левскарите и откри резултата. През второто полувреме втородивизионния тим заложи на нов състав, а противникът му имаше само две резерви. В последния четвърт час топката спря още четири пъти в левскарската врата.