Начало / Последни новини / Левски с равенство в Севлиево

Левски с равенство в Севлиево

Едноименният футболен тим на град Левски и Севлиево си вкараха по един гол в приятелска среща играна в балканското градче. Попаденията паднаха през първото полувреме. В 8-ата минута защитата на гостите сгреши и от това се възползва състезател на домакините, който откри резултата след центриране на съотборник. Равенството бе възстановено в 40-ата минута, когато Цветан Петров оползотвори пас на Любомир Борисов за крайното 1:1. Това бяха и всичките голови ситуации за първото полувреме. Иначе се получи равностоен мач. Левскарите обаче повече трябва да съжаляват за изпуснатата победа. След почивката капитана им Ивайло Иванов пропиля две стопроцентови ситуации пред вратата на Севлиево. Първо Цветан Петров го изведе сам срещу вратаря, но последния спаси удара му. След това голмайстора на Северозападната В група от миналия сезон не намери верния път към мрежата шутирайки от 7-8 метра. В 85-ата минута стража на гостите Иван Георгиев отрази опасен удар на съперник.