Начало / Култура / Купа и много награди спечели ТА „Дъбниче” от Долни Дъбник на фестивал в Албена

Купа и много награди спечели ТА „Дъбниче” от Долни Дъбник на фестивал в Албена

Танцов ансамбъл „Дъбниче“ при НЧ „Илия Бешков” в Долни Дъбник се завърна с куп престижни отличия от Нестия Интерфоруми на изкуствата „Черноморски перли“ 2016, провел се в КК „Албена”.

Талантливите малки танцьори на „Дъбниче” грабнаха купата на форума. При индивидуалното надиграване на ръченица първо място и златен медал спечели Николет Стойчева, а Мис Черноморски перли стана чаровницата Ана-Мария Росенова. Ивелина Пламенова получи Диплом „Черноморски перли“ за солист на ТА Дъбниче.

Честито на децата от ТА „Дъбниче” и нови успехи!