Начало / Последни новини / Левски с победа над пряк конкурент за спасение

Левски с победа над пряк конкурент за спасение

Едноименният тим на град Левски се наложи с 4:2 като гост на Трявна. Двубоят е от 22-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе и дербито на застрашените от изпадане. Успехът направи реални шансовете за спасение на левскарите. Не беше изминал и четвърт час, когато Борислав Трендафилов изпрати топката в мрежата на домакините. Те обаче заличиха пасива малко преди почивката след точно изпълнена дузпа. Десетина минути след началото на втората част Иван Ангушев отново изведе Левски напред в резултата. В 64-ата минута Петър Димитров покачи на 3:1. Опитният голмайстор окончателно довърши домакините с второто си попадение в 74-ата минута. Малко преди края бе оформено финалното 2:4.