Начало / Последни новини / Левски понесе пореден разгром

Левски понесе пореден разгром

Едноименният тим на град Левски бе разбит в Мездра от местния Локомотив с 1:7. Двубоят е от десетия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Те трябва да са благодарни на съперника си, който на почивката вкара в игра трима юноши, а централния им нападател Румен Рангелов напусна половин час преди края и доиграха срещата с десет футболисти.

Само за половин полувреме топката пет пъти спря в мрежата на левскарите. Тон за разгрома им даде най-опитния – 43-годишния Илия Илиев с попадението си в 11-ата минута. Секунди по-късно Браян Стоянов удвои. Той вкара и дузпа в 19-ата минута. Кирил Кръстев също бе точен от бялата точка – 4:0 в 27-ата минута. Десетина по-късно Камен Каменов вкара петия гол. Секунди преди почивката Джан Монджу реализира почетното попадение за Левски. През втората част главни действащи лица бяха юношите на домакините. Иван Велчев бе точен за 6:1. Четвърт час преди края се разписа и Марио Иванов.