Начало / Последни новини / Левски победи минимално Павликени

Левски победи минимално Павликени

Едноименният отбор на град Левски спечели с 1:0 у дома срещу Павликени. Двубоят бе от 9-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините се скъсаха да пропускат положение след положение. През първото полувреме с гола се разминаха Венцислав Миленов, Любомир Тодоров и на два пъти Евгени Систов. След почивката левскарите натиснаха още повече. Пак обаче действията им стигаха до пред вратата на съперника, но топката не влизаше в нея. Едва в 73-ата минута Цветан Петров вкара от фаул. После съдията пък не отсъди дузпа срещу Ивайло Иванов. Накрая гостите можеха да изравнят при единственото си положение.