Начало / Последни новини / Вихър разби Ботев в Луковит

Вихър разби Ботев в Луковит

Вихър (Славяново) разгроми Ботев в Луковит с 5:1. Двубоят бе от 9-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Резултатът показва тоталната доминация на гостите. Първи до попадение достигнаха домакините. В 43-ата минута Милен Тонев бе точен от фаул. Моментално обаче Александър Скорчев изравни. През второто полувреме селекцията на Красимир Бислимов не остави никакъв шанс на съперника си. Преслав Антонов бързо даде аванс на вихърци. Четвърт час по-късно Иван Филипов покачи на 3:1. До края Антонов оформи хеттрик.